Breaking News
 |  | 

Diety

Na czym polega dieta kopenhaska?

img-responsive

Pewnie już o niej słyszałeś. To jedna z najpopularniejszych na świecie koncepcji dietetycznych. Mimo iż ostatnio zrobiło się o niej mniej głośno, jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu wszędzie o niej mówiono i każdy chciał ją przetestować na sobie. Jeżeli wtedy nie było ci to dane albo po prostu nie miałeś problemów z wagą, dlatego nie musiałeś stosować żadnych diet, możesz zainteresować się tym jadłospisem właśnie teraz, by pożegnać swoją nadwagę. A oto krótki opis, na czym polega dieta kopenhaska. Zanim zdecydujesz się ją zastosować, koniecznie dokładnie się z nią zapoznaj.

Jadłospis stworzony w ramach diety kopenhaskiej będziesz musiał stosować przez dokładnie trzynaście dni. Czas ten wydaje się krótki, ale już teraz możesz się przygotować na to, że każdy kolejny dzień będzie coraz dłuższy w twoim odczuciu i coraz cięższy do przeżycia. Dieta kopenhaska nie jest łatwa. Kluczową jej zasadą jest natomiast rygorystyczne przestrzeganie jej menu. Nie możesz niczego w nim zmieniać i niczego do niego dodawać. Nawet jeśli zaczynasz odczuwać bardzo silny głód, przez który przestaniesz być wydajny w swojej pracy, będziesz mógł go tłumić jedynie zwykłą wodą. Przekąski i inne produkty spożywcze są absolutnie zakazane.

A ta dieta składa się niestety z mało atrakcyjnych produktów. Nie znajdziesz wśród nich żadnych słodyczy, tłustych wyborów, alkoholu czy artykułów zbożowych. Wszystkie te rzeczy są kategorycznie zakazane. Zamiast nich żywisz się wyłącznie czarną kawą, jajkami, chudym mięsem i warzywami, a do tego każdego dnia wypijasz przynajmniej półtora litra wody mineralnej. Chudniesz, ale proste to nie jest.

na-czym-polega-dieta-kopenhaska

ABOUT THE AUTHOR