Breaking News
 |  | 

Diety

Jak szybciej chudnąć?

img-responsive

Tempo zrzucania wagi jest uzależnione od wielu różnych czynników. Nawet naukowcy nie zdołali jeszcze wszystkich z nich poznać. Mimo tego dzięki temu tekstowi dowiesz się, jak przyspieszyć metabolizm. Musisz tylko zastosować się do poniższych rad i wykorzystać je w praktyce. Dzięki temu twoja waga na pewno będzie spadać nieco szybciej, niż działo się to dotychczas.

Z samego rana zaserwuj sobie porządne śniadanie. Jeśli po przebudzeniu nie masz jakiegoś specjalnie dużego apetytu, możesz zastąpić zwykłe kanapki koktajlem, który nie dość, że cię orzeźwi, to jeszcze do tego doda ci energii. Nie od dziś wiadomo, że osoby, które unikają śniadań lub jedzą je bardzo rzadko, na ogół mają większe problemy ze swoją wagą. Jedząc ten pierwszy posiłek w ciągu dnia, na pewno przyspieszysz swój metabolizm.

Po drugie – zacznij pić kawę. Być może już to robisz, ale jeśli z powodów zdrowotnych próbowałeś ją odstawić, wcale nie musisz tego robić. Picie kawy jest akurat bardzo dobrym nawykiem. To najlepszy naturalny preparat na przyspieszenie metabolizmu. Nie dość, że kofeina zawarta w kawie chroni przed chorobą Alzheimera i różnymi chorobami serca, to jeszcze do tego korzystnie działa na metabolizm, ponieważ wyraźnie go przyspiesza.

Na pewno wiesz też, że powinieneś pić wodę. Staraj się jednak jak najczęściej sięgać po tę… zimną! Spożywając chłodne płyny, twój organizm wytwarza dodatkową ilość energii, ponieważ sam musi je ogrzać. Korzystaj z tego triku zwłaszcza wiosną i latem. Nic nie orzeźwia tak dobrze jak woda wyciągnięta z lodówki.

jak-szybciej-chudnac

ABOUT THE AUTHOR