Breaking News
 |  | 

Diety

Prasa do tłoczenia oleju na zimno – ranking popularnych modeli

img-responsive

Prasa do tłoczenia oleju na zimno: zdrowy sposób na produkcję swojego własnego oleju

Prasa do tłoczenia oleju na zimno to urządzenie, które pozwala na produkcję naturalnego i zdrowego oleju z różnych nasion, orzechów czy pestek. Metoda tłoczenia oleju na zimno zapewnia, że surowce nie są poddawane wysokim temperaturom i nie tracą wartości odżywczych jakie znajdują się w oleju.

Wyróżniamy przede wszystkim dwa typy pras do tłoczenia oleju na zimno:

 1. Prasy ręczne – idealne do produkcji mniejszych ilości oleju, do użytku domowego
 2. Prasy hydrauliczne – urządzenia profesjonalne, nadające się do większej produkcji oleju

Oto ranking popularnych modeli pras do tłoczenia oleju na zimno:

 1. Prasa ręczna do tłoczenia oleju z orzechów włoskich i rzepaku (Szybkozłomek)
  Ta prasa ręczna to idealne urządzenie dla osób, które chcą produkować niewielkie ilości oleju na własny użytek. Wypuszczany olej jest bardzo zdrowy i aromatyczny, co cenią sobie wielbiciele naturalnych produktów. Prasa Szybkozłomek jest także łatwa w obsłudze i czyszczeniu.

 2. Prasa hydrauliczna OPM-600 (Oil Press Machinery)
  Ten profesjonalny model zapewnia możliwość tłoczenia różnych rodzajów nasion i orzechów, i to w dużej ilości. Prasa hydrauliczna OPM-600 jest bezawaryjna i pozwala na tłoczenie oleju o wysokiej jakości. Jest to idealny wybór dla firm zajmujących się produkcją oleju.

 3. Prasa hydrauliczna do tłoczenia nasion (Hupsheng)
  Jest to jedna z najlepszych pras hydraulicznych na rynku. Jest ona bardzo wydajna, posiada pięć ton mocy hydraulicznej i pozwala na produkcję oleju z różnych typów nasion. Wysoka jakość tłoczonego oleju i trwałość urządzenia to jej największe zalety.

 4. Prasa do tłoczenia oleju na zimno (BioChef)
  BioChef jest cenioną na rynku marką, a ich prasa do tłoczenia oleju na zimno cieszy się dużym uznaniem. To w pełni automatyczna maszyna, o mocy 160 W, która tłoczy olej o wysokiej jakości. Jest która jest bardzo łatwa w obsłudze i czyszczeniu.

 5. Prasa hydrauliczna do tłoczenia oleju z nasion (Agritech)
  Agritech to model profesjonalnej prasy hydraulicznej, która posiada wiele zaawansowanych funkcji. Jest ona bardzo wydajna i pozwala na tłoczenie oleju w wysokiej jakości. To zarówno urządzenie skuteczne jak i trwałe, które nadaje się do użytku w fabrykach.

Podsumowując, prasa do tłoczenia oleju na zimno to urządzenie, które pozwala na produkcję zdrowego i naturalnego oleju, bez utraty wartości odżywczych. Warto rozważyć tę metodę, gdyż pozwala ona na stworzenie własnej, w pełni naturalnej, a przede wszystkim w 100% wartościowej żywności.

prasa-do-tloczenia-oleju-na-zimno-ranking-popularnych-modeli

ABOUT THE AUTHOR