Breaking News
 |  | 

Diety

Dieta sirt i jej podstawowe zasady

img-responsive

Czasami łatwiej trzymać się jakiegoś gotowego jadłospisu niżeli po prostu próbować zdrowo się odżywiać, gdyż te próby często kończą się na niczym. Jeżeli więc chcesz oprzeć się na jakimś gotowym jadłospisie, który pomoże ci schudnąć, wypróbuj modną ostatnio dietę sirt. Czasami znajdziesz ją również pod nazwą “dieta adele”. A jakie są jej zasady i jak należy ją przeprowadzić, by na niej schudnąć?

Dietę sirt można podzielić na cztery podstawowe etapy. W każdym z nich wolno ci spożywać praktycznie wszystko to, na co akurat będziesz mieć ochotę, z wyjątkiem przetworzonych pokarmów, jasnego pieczywa (białego chleba i pszennych bułek), słodyczy, deserów i innych mniej naturalnych pokarmów. Ta dieta jest więc po prostu zdrowa. Nie ma w niej nic specjalnie wymyślnego czy trudnego do zrozumienia.

Pierwszy etap diety sirt trwa dokładnie trzy dni. Każdego dnia na tym etapie wolno ci spożyć tysiąc kalorii. W każdym dniu musisz też wypić przynajmniej trzy zielone koktajle oraz spożyć jedną potrawę będącą źródłem sirtuin. Drugi etap trwa już z kolei cztery dni i podwyższa kaloryczność jadłospisu do wartości rzędu 1500 kcal. Tutaj też musisz dbać o to, by spożywać jak najwięcej sirtuin.

Istnieją jeszcze dwa kolejne etapy diety, których zasady wyglądają bardzo podobnie. Dieta adele bazuje po prostu na działaniu sirtuin, więc im więcej ich spożywasz, tym lepszych efektów możesz się spodziewać. Pamiętaj tylko, by z tych podstawowych zasad diety korzystać do końca życia. Takie jest właśnie najważniejsze założenie tego sposobu żywienia.

dieta-sirt-i-jej-podstawowe-zasady

ABOUT THE AUTHOR